Monitoring Lublin

Monitoring Lublin

 
DIVOLT Monitoring Lublin zajmuje się montażem systemów monitoringu CCTV, instalacją kamer telewizji przemysłowej oraz instalacją klasycznych i specjalistycznych systemów monitoringu wizyjnego. Nasze kamery chronią zarówno Klientów indywidualnych, firmy, szkoły, sklepy oraz budynki administracji publicznej z Lublina i okolic. Systemy monitoringu projektowane są i realizowane z wykorzystaniem produktów renomowanych marek, co zapewnia ich niezawodność oraz wysoką skuteczność działania.
 
Nasza oferta obejmuje: Projekt, dostawę i montaż kamer. Konfigurację systemów CCTV. Serwis i utrzymanie CCTV. Modernizacje istniejących systemów monitoringu. Dostawę i montaż zestawów do monitoringu obiektów oraz fachowe doradztwo techniczne. Działamy na terenie Lublina i okolic.
 

Bezpieczeństwo, a montaż Kamer Monitoringu CCTV

Instalacja kamer przemysłowych CCTV w znaczącym stopniu zwiększa bezpieczeństwo w obszarze  monitorowanego terenu lub obiektu. W dzisiejszych czasach kamery stanowią niezbędny element ochrony. Szacuje się, że w związku z zainstalowaniem monitoringu następuje spadek wykroczeń o 85%, odnotowuje się 95% mniej rozbojów, a poczucie bezpieczeństwa wzrasta o 75%.

Monitoring w telefonie

Po podłączeniu rejestratora do internetu oraz poprawnej konfiguracji, mamy dostęp do podglądu obrazu z kamer 24 godziny na dobę z każdego miejsca na ziemi. Posiadając system monitoringu możemy w każdej chwili sprawdzić co dzieje się na chronionym obiekcie.  Przy pomocy zdalnego podglądu możemy kontrolować pracę firmy lub stan naszej posiadłości.

Monitoring z systemem alarmowym

W przypadku zintegrowania monitoringu z systemem alarmowym otrzymujemy bardzo skuteczne narzędzie ochrony i odstraszania. W przypadku naruszenia ochranianej strefy lub wystąpienia innych niepożądanych zdarzeń (pożar, zalanie itp.) natychmiast otrzymujemy powiadomienie o niepożądanym zajściu. Dzięki systemowi monitoringu możemy bardzo szybko sprawdzić co dzieje się na obiekcie, wezwać odpowiednie służby,  a w przyszłości odtworzyć przebieg zaistniałych wydarzeń.

DIVOLT Monitoring Lublin – zapraszamy.

Przewiń na górę